Van Evden Eve Nakliyat Ekibimizin Fotoğrafları

Vanda evden eve nakliyat çalışmalarımız ile vanda evden eve taşımacılık firmamızın asansörleri ve van şehiriçi evden eve nakliyat ekibizin çalışmaları ve fotoğrafları.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmasına göre taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir. Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlarla yeni adresine gönderilir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmamızın prensibine göre eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iş olarak görülür. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak naylon kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.Mermer,büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. 

EŞYALARIN SÖKÜMÜ VE PAKETLENMESİ

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT fırmasında her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. taşınmazları monte ederekyerinde monteleşecektir.Taşıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, sökülen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.Taşıma konteynerlerinın içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT kamyonlarının duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Herkamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ekibi tarafından taşıma sürecinde eşyaların demontesi, paketlenmesi, montesi gibi bütün taşıma ve yerleştirme işlemleri Erçiçek Nakliyat'ın deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma ve nakliye esnasında ürünlerin sorunsuz taşınabilmesi için firmamız özellikle aşağıda belirtilen konulara dikkat etmektedir;

1- İlk İlk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve titizlikle ayrılan mobilya parçalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalar balonlu naylon ambalajlarla bağlanmakta ve taşıma kamyonuna yüklenmektedir.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iplebağlanmaktadır.

3- Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.

4- Televizyon, dvd oynatıcları, bilgisayar gibi elektronikcihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.

5- Bardaklar, yemek takımları,kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.

6- Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir.

7- Yeni adresine nakliyeedilen eşyalar ekibimiz tarafından ambalajlarından ve paketlerinden çıkarılmaktadır. Sökülen mobilyalar tekrar monte edilmekte ve odalarına yerleştirilmektedir.

Siz de yeni yerinize VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT gibi referansları sağlam olan, güvenilir bir firmayla taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VAN ERÇİÇEK EVDEN EVE FİRMASI EDİTÖRÜNÜN YAZILARI VE YORUMLARI
Van Evden Eve Nakliyecilikte Devamlılık için Müşteri Memnuniyeti Şart!
Ev taşımak, boyatmak, dekore etmek.. Hepsi birbirinden zahmetli işler. Hele bir de gün içerisinde yoğunsanız, tek tek ilgilenmeye vaktiniz yoksa, ya da tanıdığınız iyi firmalar yoksa, Van Erçiçek Nakliyat Şirketini aramanız yeterlidir.
- Tek Tercihiniz Ucuz Nakliye Olmasın, Van Erçiçek Nakliyat gibi profesyonel evden eve nakliyat firması, sizi kaliteli taşıma ile buluşturacak.
- Günümüzde kişiler eşyalarını taşırken taşıyıcı firmanın güvenilirliği kadar da maliyetine önem vermektedir. Hem güvenli hem de düşük maliyetlere taşınma işlerini halletmek için Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firmasına danışın.
- Evden eve, işten işe nakliye şirketi seçerken güvenlik çok önemlidir. Nakliyeci firmayı seçerken referanslarına bakmak, ambalajlama şekillerini öğrenmek, sonradan karşımıza çıkacak olumsuz durumları önlemek için vanda asansörlü Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firması, tam da sizin isteklerinizi yerine getirmek için 7/24 saat hazırdır.
Taşımanın ve Taşınmanın En Kolay Yolu; erciceknakliyat.com

- Günümüzde internetin önemi giderek artmaktadır. Çalışan insanlara yönelik yaşamlarını kolaylaştırmak amaçlı Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat web sayfası, internet üzerinden birçok ihtiyacınıza cevap vermek için 7/24 saat açıktır.
Van Erçiçek Editörümüzün Yorumu:
Van Erçiçek evden eve ve işten işe, şehiriçi veya şehirlerarası en uygun ve güvenilir taşıma hizmeti sunan firmalar arasında rekabet oluşturarak kullanıcıya en cazip seçenekleri sunar.
Tek amacım okuyucularımı doğru bir şekilde bilinçlendirmek ve nakliyat için firma tercih ederken doğru firmayı tercih etmesine yardımcı olmak.
Ev taşıtmanın ne kadar zor bir iş olduğunu benden iyi bilen birinin varlığına inanamıyorum. Bir insan ömründe 5 kez taşınır bilemediniz 10. Bir nakliye şirketi yılda en fazla 1000 ev taşır ama ben her gün en az 20 tane evin taşımacılığına şahit olmaktayım.
Evini taşıtacak kişilerin izledikleri  yol, nakliye firmalarının işi almak için sarf ettiği çaba. Peki ama doğru nakliye şirketini nasıl tercih edeceksiniz?
Bizler, evden eve nakliyat portalımıza nakliye firmalarını seçerken elimizden geldiği kadar itinalı davranmaktayız. Van evden eve nakliyat kategorimizde yer alan şirketlerin tamamına ait K3 ve hizmet kalitesi kontrolünü gerçekleştirmekteyiz lakin mahallenizde yer alan bir nakliyeci ile anlaşmak üzeresiniz veya internet üzerinden farklı bir reklam görüp bu nakliye şirketini tercih etmek istiyorsunuz ama karar vermekte zorlanıyorsanız yapacağınız en iyi şey tercih etmek üzere olduğunuz şirketi internet üzerinden iyi bir şekilde araştırmak.
Örnek : “Erçiçek“ isminde bir nakliye şirketini araştırırken google arama motoruna “Erçiçek nakliyat şikayet” olarak bir arama girmeniz ve arama sonuçlarını gözden geçirmeniz son derece önemlidir. İnternet kullanıcıları artık çok iyi bir şekilde bilinçlendi ve memnun kalmadığı veya kazıklandığı bir hizmet alımında şikayetini derhal internet ortamında yayınlıyor. Unutmayın! Hiç kimse ruh hastası değil ve hizmet almadığı bir şirket hakkında şikayet yazmaz ki bu zaten başlı başına bir suç unsurudur.
İnternet ortamında yazılan şikayetlerin tamamının doğru olduğunu söyleyebildiğimiz gibi tavsiye veya müşteri yorumların doğru olduğu ise büyük bir yalandır. Şirketlerin birçoğu kendi hakkında pozitif yorumlar yazmakta, yazdırmaktadır.
Nakliye şirketini tercih etmeye karar verdiğinizde ise nakliyat sözleşmesini mutlaka okuyup karşılıklı olarak imzalamanız her zaman aleyhinize olacaktır ki böylelikle hem elinizde bir evrak olacak hem ilerleyen zaman içerisinde meydana gelecek hukuki çözümsüzlüklerde sizlere yardımcı olacaktır.
Vanda  yaptıracağınız evden eve taşımacılık hizmeti ile ilgili olarak profesyonel yönlendirme talep etmeniz halinde info@erciceknakliyat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede piyasada bulabileceğiniz  en iyi hizmet kalitesini en uygun fiyata vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Posta gönderirken taşımacılık ile ilgili gerekli bilgileri eklemeyi unutmamanız önemle rica olunur.
NAKLİYAT ÖNCESİ BİLMENİZ GEREKENLER
Van Erçiçek Editörü ( Tarih: 28.11.2019 )
Evden eve nakliyat öncesi iyi bir tercih yapmak için bilmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmayı tercih ederken şirketin sadece bir K3 belgesine sahip olmasının aslında pek bir önemi yok.
K3 belgeli olması iyi olduğu anlamına gelmez:
Ulaştırma bakanlığımız K3 belgesini verirken şirketlerin hizmet kalitesini kontrol etmemektedir, belli bir ücret karşılığında herkes belge alabildiği için bu belgeye sahip şirketlerin hizmetinin iyi olduğunu düşünmeniz yanlış olacaktır.
Fiyatlar sizi aldatmasın:
Evden eve nakliyat yaptıracak müşteriler genellikle çok sayıda firma arayıp en ucuz fiyat teklifini veren firmayı tercih etmektedir. Tercih yaparken fiyatı göz önünde bulundurmak en yanlış karar olacaktır. Evini taşıtırken en ucuz firmayı tercih eden üşterilerin şikayetleri daima aynıdır. Ya eşyalarım kırıldı veya firma benden iki katı ücret talep etti.Taşımacılık öncesi yaptıracağınız iş ile ilgili maaliyet hesabı yapmanızı öneririz. 2+1 büyüklüğüne sahip bir evin taşımacılığını yapacak olan kamyon’un kilometrede ortalama 0,7 TL (70 kuruş)  yakıt tüketimi bulunmakta, bu evin yükleme ve boşaltmasında çalışacak olan ekibin maaliyeti 900 TL dir. Bu masrafların dışında ambajlama malzemesi, sigorta ücreti, kdv ve gelir vergisi gibi kalemlerde eklenecektir.
Toplu taşımacılık maduru olmayın:
Toplu taşımacılıklarda eşyalarınız bir kamyona yüklenir ve daha sonra bir TIR’a aktarılır. TIR, doldukta sonra hareket etmektedir ki bu TIR’ın dolması 7-10 gün sürerken eşyalarınızın evinize gelmesi 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Taşımacılık için görüştüğünüz firmalardan teslim tarihini mutlaka kesinleştirin ve teslim tarihini sözleşmenize belirtin. Platformumuzda yer alan şirketlerin tamamı evden eve nakliyat şirketi olup toplu taşımacılık yapmamaktadır.
Sigortalı taşımacılık yanlış anlaşılmasın:
Sigortalı taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızın yüklü olduğu kamyon’un devrilmesi, kaza yapması, terör veya doğal afet neticesinde zarar görmesi halinde zararınız karşılanmaktadır. Yükleme ve boşaltma esnasında meydana gelen hasarlar hiçbir şekilde sigortanın teminat klozunda bulunmamaktadır.
Kamyon tercihi doğru yapılmalı:
Taşımacılığı yapacak olan kamyon’un evden eve taşımacılık yapmak için özel üretilmiş kapalı çelik bir kasaya sahip olduğuna emin olun. Tenteli araçların tentelerinde varolan açık veya yırtıklardan ötürü hava şartlarına bağlı olarak eşyalarınız zarar görebilir veya kirlenebilmektedir. Sözeşmeyi unutmayın:Taşımacılık öncesi nakliyat şirketi ile sözleşme imzalamayı unutmayın. Sözleşmede yükleme ve boşaltma yeri ve tarihi, katlar, yanaşma mesafesi ve fiyat kesinlikle belirtilmelidir.
TAŞIMACILIK ÖNERİLERİ
Taşınma’nın çok zorlu bir süreç olduğunu çocukluğumuzdan beri iyi biliriz. Bizler, evden eve nakliyat platformunun taşımacılık ve lojistik uzmanları olarak sizleri süreç olarak bilgilendirmek ve sizlerin bu süreci mümkün olduğu kadar stres yaşamadan atlatmanız için farklı önerilerde bulunuz sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.
Farklı sebeplerden ötürü birçok insanın taşınma ihtiyacı ortaya çıkmakta. Beli yeni bir ev aldınız belki ev sahibi ile yaşadığınız sorunlar sizi taşınmaya zorluyor belki de farklı bir şehir’e tayininiz çıktı ve şehirlerarası taşınmak zorundasınız.  Peki ama bu taşımacılık işlemleri nasıl olacak?
Taşımacılık Tüleri
Her evini taşıtacak olan müşterinin farklı taşımacılık talepleri mevcuttur. Bazıları tüm eşyalarının nakliyat şirketi tarafından paketlenmesini talep ederken diğerleri evinde yer alan ufak tefek diye tabir ettiğimiz ev tekstilleri, mutfak eşyaları ve kitapları kolileyip kıyafetleri hurçlamaktadır. Taşımacılık öncesi nakliyat şirketine taleplerinizi iyi bir şekilde ileterek nelerin paketlenmesini istediğinizi bildirmelisiniz ki taşınma günü yaşanacak olan olası sorunların önüne geçebilin.
Şehiriçi Taşımacılık
Şehiriçi yapılacak olan taşımacılıklarda eşyaların taşımacılık işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilir ve eşyalar yeni evinizde kurulup gerekli kontroller gerçekleştirilir. Kamyon büyüklüğüne eşya ve yüklemenin yapılacağı cadde ve yerleşim yerine göre yapılarak büyük diye tabir edilen 10 teker kamyonlar veya 6 teker diye tabir edilen orta boy kamyonlar tercih edilmektedir.
Şehirlerarası Taşımacılık
Şehirlerarası taşımacılıklarda yakın diyebileceğimiz olan 300 kilometreye kadar olan mesafelerde sabah yükleme yapılması şartı ile teslimat aynı gün içerisinde yapılabiliyorken daha uzak mesafelerde büyük kamyonlarla iki evin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.
Asansörlü Taşımacılık
Yüksek katlı binalarda yapılacak olan taşımacılıklarda bina içerisinde yük asansörü bulunmaması durumunda dış cephe asansörleri ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. Günümüz şartlarında Türkiye’nin neredeyse tamamında dış cephe asansör kiralama şirketleri bulunmaktadır ve şehirdışından gelen nakliyecilere asansör kiralama hizmeti sunmaktadırlar.
Nakliyat Fiyatları
Web sitemizin Evden Eve Nakliyat Fiyatları diye ortalama fiyatlar yer almaktadır. Örnek olarak : Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları gibi makalelerimizde ortalama taşımacılık fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Günümüz şarlarında ortalama bir kamyonun fiyatı en az 80.000 TL gibi bir değere sahiptir ve bu kamyonun aylık kuru masrafı 2.000 TL civarındadır ve bu kamyonun sahibinin bir işletme sahibi olup para kazanmak zorunda olduğunuz unutmamalısınız!
3+1 büyüklüğe sahip bir evin yükleme ve boşaltma masrafı bulunduğu konuma göre 600-800 TL arasında değişmektedir ve bu rakamlara dış cephe asansörü dahil değildir. Her taşımacılıkta ortalama 200 TL lik ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Büyük boy bir kamyonun ise ocak 2018 itibarı ile mazota gelen zamlarla yakıt tüketimi kilometrede 1.5 TL dir.
Hesabını kendinizin yapın ve aldığınız fiyat tekliflerinin ne derece mantıklı olduğuna karar verin. Sektörde bazı evden eve nakliyat şirketi hesap etmiş olduğunu masraftan daha uygun fiyata taşıyacağını mı taahüt ediyor? O şirketten kesinlikle uzak durmanızı öneririz. Bu tür şirketler evinize gelip eşyalarınız yüklendikten sonra 2. bir pazarlığa başlar ve farklı bahaneler ile sizlerden anlaşılan rakamın çok daha üzerinde bir rakam talep ederler.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMA SİSTEMİ:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMASI olarak yük asansörlü taşınma işleminde, taşınma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. Eksperimiz ev eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir. Bunun için caddeye veya otoparka bakan bir balkon, pencerenizin olması yeterlidir.

ASANSÖR KURULUMU:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ŞİRKETİ olarak asansörümüz ve aracımız söz verilen gün ve saatte nakliye yerinde hazır bulunarak işlemlerine başlarlar. Ekibimiz mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken operatörümüz uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.

EŞYALARIN ASANSÖRLE İNDİRİLMESİ:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ekibimiz paketleme işlemi bitirdikten sonra seri bir şekilde eşyalarınız balkondan veya pencerenizden asansörümüzün sepetine konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir. Asansör sistemi sayesinde taşınma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır.

EŞYALARIN ASANSÖRLE ÇIKARILMASI:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT profesiyonel kadrosuyla çok dikkatli bir şekilde bütün eşyalar yük asansörüyle aracın kapısına kadar geldikten sonra hiç yere değmeden direk araca yüklenir. Yeni eve taşınırken de yine aynı şekilde bu işlemin tersi yapılarak, eşyaların zarar görmesi önlenir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmasına göre taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir. Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlar yeni adresine gönderilir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMASI uzun yıllara dayanan bilgi, tecrübe, birikim ile sanat eseri, sergi, tarihi eseri,antika ve müze taşımacılığında önemle ve titizlikle taşıma yapmaktadır. Özel ve değerli anlattıklarınız için kullanılmamış sıfır malzelemeler kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler içerisinde çift katlı patpatlar kullanılmaktadır ve özel sandıkların içerisine koyulmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde paketlendiği zaman zarar görmesi olasılığı en azdır.ekibimiz de bunu en iyi bir şekilde yerine getirmektedir.
HİZMETİN VERİLME ŞEKLİ:
VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firma telefonlarımıza veya www.erciceknakliyat.com adresimize başvurmanız halinde size uygun olan gün ve saatte ücretsiz olarak bir eksper gönderilerek, eşya miktarınızın tesbiti, yolun trafik durumu, taşıma işleminin ne kadar sürede olabileceği (evler,villalar,iş yerleri v.s. bir günden fazla süre gerektirebilir) değerlendirmeleri sonucu hazırlanan rapora göre VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT 'IN ekib ustası tarafından fiyat belirlemesi yapılır. Mutabık kalınması durumunda ödeme koşullarında da anlaşma sağlanarak işin yapılacağı gün ve saate randevu alınır.
HİZMETİMİZE DAHİL OLAN İŞLEMLER:
VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT deneyimli kadrosuyla ve yeterli malzeme, ekibman ve kapalı çelik kasa kamyonlar ile nakil, eşyaların ambalajlanması, taşınması, ikinci adrese yerleştirilmesi, mobilyaların de-monte ve monte işlemleri ile, tesisatı olan çamaşır, bulaşık ve kurutma makinası montajları ve güler yüzümüz ile sizlere hizmet etmeyi ilke haline getiren VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT her daim yanınızdadır.

Van Asansörlü Erçiçek Nakliyat; Günümüz de gelişen teknoloji ile üretilen mobil asansörler sayesinde evden eve nakliyat hizmeti alırken siz değerli müşterilerimizin eşyaları daha kolay ve daha hızlı taşınabilmektedir. Van  evden eve nakliyat hizmeti alırken apartman içlerinde taşıma işleminde sağa sola çarpmalar ve çizilmeler ister istemez oluyordu fakat artık üretilen mobil asansörler sayesinde binaların dışından eşyalar asansör yardımı ile evinize taşınıyor böylece sizlere daha hızlı ve daha güvenli taşıma hizmeti sunmamızı sağlıyor.

Van Asansörlü nakliyat:

Van Erçiçek Asansörlü Nakliyat Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz şehir iç şehirlerarası van evden eve nakliyat, van asansörlü evden eve, van eşya taşıma hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Van Taşımacılık Firması:

Van nakliyat firmaları Van Erçiçek evden eve nakliyat; Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Van evden eve nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firma olan Erçiçek Nakliyat sigortalı, marangozlu, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde van evden eve nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firma olan Van Erçiçek Nakliyat sigortalı, marangozlu, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Asansörlü Taşımacılık: Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan , yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir.

Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. 37m, 56metre olmak üzere çeşitleri bulunan mobilya asansörlerinin hem araç üstü hemde römorklu çeşitleri bulunmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMAMIZIN UZMAN KADROSU:

Alanında uzman kadrosu ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışan firmamız son model mobil asansörleri ile birlikte sizlere Van asansörlü nakliyat hizmetini profesyonel şekilde vermekteyiz. 

Eski binaların çoğunda karşılaştığımız sorunların başında dar merdivenler gelmekte idi bu yüzden eşya taşıma hizmeti oldukça zor gerçekleşiyordu eşyaları taşırken sağa sola çarpmamak ve eşyalara zarar vermemek için çok zahmet çekiliyordu. Bu zahmeti ortadan kaldıran mobil asansörler ile artık van evden eve nakliyat hizmeti hem daha hızlı hemde daha kolay şekilde gerçekleşiyor. Siz değerli müşterilerimiz için aldığımız mobil asansörler sayesinde artık daha hızlı ve daha güvenli van evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Van Erçiçek Nakliyat ile eşyalarınız evinizden uzman arkadaşlar ile özenle paketlenerek alınır ve gene aynı özenle nakliye aracına yerleştirilir. Böylece siz taşınırken eşyalarımıza bir şey olacak mı acaba demekten kurtuluyorsunuz. Asansörlü bakliyat hizmeti almak istediğinizde bir firma ile anlaşmadan mutlaka bizimle buradan İLETİŞİME geçiniz.

NAKLİYAT İLE İLGİLİ KATAGORİLER:
Deneyimli Ekibimiz ile Eşyalarınız Zarar Görmeden ve Asansörlü Taşıma İle Evinizi en Uygun Fiyata Taşıyoruz.

Van evden eve nakliyat,van evden eve nakliyat,van nakliyat,vanda nakliyat,van taşımacılık,vanda taşımacılık,van evden eve taşımacılık,vanda evden eve taşımacılık,van asansörlü evden eve nakliyat,vanda asansörlü evden eve nakliyat,van nakliyat firmaları,vanda nakliyat firmaları,van nakliyat şirketleri,vanda nakliyat şirketleri,Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat,Van sigortalı asansörlü şehirdışı nakliyat,erçiçek nakliyat,van evden eve nakliyat siteleri,vanda evinizi taşıyoruz,adana evden eve nakliyat, adana nakliyat, adanada evden eve nakliyatlar, adanada nakliyat, adanada nakliyatlar, Adıyaman nakliyat, adıyamanda evden eve nakliyat, Adıyamanda nakliyat, ağrı evden eve nakliyat, ağrı nakliyat, ağrıda evden eve nakliyat, ağr

ıda evden eve nakliyatlar, ağrıda nakliyatlar, Amasya nakliyat, amasyada evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliyat, ankara nakliyat, ankarada evden eve nakliyat, ankarada evden eve nakliyatlar, ankarada nakliyat, ankarada nakliyatlar, antalya evden eve nakliyat, antalya nakliyat, antalyada evden eve nakliyat, antalyada evden eve nakliyatlar, antalyada nakliyat, antalyada nakliyatlar, ardahan evden eve nakliyat, ardahan nakliyat, ardahanda nakliyat, Artvin nakliyat, artvinde evden eve nakliyat, artvinde nakliyat, asansörlü erçiçek nakliyat, asansörlü nakliyat, avantaj, başkantte nakliyat, başkentte evden eve nakliyatlar, batman evden eve nakliyat, batman nakliyat, batmanda evden eve nakliyat, batmanda evden eve nakliyatlar, batmanda nakliyat, batmanda nakliyatlar, Bayburt nakliyat, bayburtta nakliyat, bingöl nakliyat, bingölde evden eve nakliyatlar, bingölde nakliyat, bitlis evden eve nakliyat, bitlis nakliyat, bitlis taşımacılık, bitlis tatvan ilçesinde nakliyat, bitlis tatvan nakliyat, bitliste evden eve nakliyat, bitliste nakliyat, bitliste nakliyatlar, bolu evden eve nakliyat, bolu nakliyat, boluda nakliyat, bursa evden eve nakliyat, bursa nakliyat, bursada evden eve nakliyat, bursada nakliyat, Çanakkale nakliyat, çanakkalede evden eve nakliyat, çanakkalede nakliyat, çorum nakliyat, çorumda evden eve nakliyat, çorumda nakliyatlar, diyarbakır evden eve nakliyat, diyarbakır nakliyat, diyarbakırda evden eve nakliyatlar, diyarbakırda nakliyatlar, doğu anadolu bölgesinde nakliyat, doğubeyazit nakliyat, doğubeyazitte nakliyat, edirnede nakliyat, edirnede nakliyatlar, elazığ nakliyat, elazığta evden eve nakliyat, elazığta evden eve nakliyatlar, elazığta nakliyat, Elazığta nakliyatlar, enakliyat, er çiçek nakliyat, erçiçek nakliyat, erzurum evden eve nakliyatlar, erzurum nakliyat, erzurumda evden eve nakliyat, erzurumda nakliyat, erzurumda nakliyatlar, Eskişehir evden eve nakliyat, Eskişehir nakliyat, eskişehirde evden eve nakliyat, eskişehirde nakliyat, eskişehirde nakliyatlar, Eşya Paketleme Hizmeti, etaşıma, etaşımacılık, evden eve asansörlü nakliyat, Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat defteri, evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliyat platformları, evden eve nakliyat siteleri, evinizi taşıyoruz, firmaları, gaziantep nakliyat, gaziantepte evden eve nakliyat, gaziantepte nakliyat, giresunda evden eve nakliyatlar, giresunda nakliyatlar, girsun nakliyat, hakkari evden eve nakliyat, hakkari nakliyat, hakkari taşımacılık, hakkari yüksekova nakliyat, hakkari yüksekovada nakliyatlar, hakkaride nakliyat, hakkaride nakliyatlar, hatay evden eve nakliyat, hatay nakliyat, hatayda nakliyat, ığdırda evden eve nakliyat, ığdırda nakliyat, istanbul nakliyat, istanbulda evden eve nakliyat, istanbulda nakliyat, istanbulda nakliyatlar, istanbuldaki nakliyatlar, izmir evden eve nakliyat, izmir nakliyat, izmirde evden eve nakliyatlar, izmirde nakliyat, izmirde nakliyatlar, izmit nakliyat, izmitte evden eve nakliyatlar, izmitte nakliyatlar, kampanya, kayseri nakliyat, kayseride evden eve nakliyatlar, kayseride nakliyatlar, kocaeli evden eve nakliyat, kocaeli nakliyat, kocaelinde nakliyat, kocaelinde nakliyatlar, malatya evden eve nakliyat, malatya nakliyat, malatyada nakliyat, mardin nakliyat, mardinde evden eve nakliyat, mardinde nakliyat, mardinde nakliyatlar, mersin evden eve nakliyat, mersin nakliyat, mersinde evden eve nakliyat, mersinde evden eve nakliyatlar, mersinde nakliyat, mersinde nakliyatlar, muş evden eve nakliyat, muş nakliyat, muşta evden eve nakliyat, muşta evden eve taşımacılık, muşta nakliyat, muşta nakliyatlar, muşta taşımacılık, nakliyat, nakliyat firmaları, nakliyat hizmeti, nakliyat siteleri, nakliyatlar, nakliyeciler, nakliyeciler defteri, nakliyeciler platformu, nakliyeciler sitesi, profesyonel, rize evden eve nakliyat, rize nakliyat, rizede nakliyat, Sakarya nakliyat, sakaryada evden eve nakliyatlar, sakaryada nakliyatlar, samsun evden eve nakliyat, samsun nakliyat, samsun nakliyatlar, samsunda evden eve nakliyat, samsunda evden eve nakliyatlar, samsunda nakliyat, samsunda nakliyatlar, şehir içi taşımacılık, şehirdışı nakliyat, şehirdışı taşımacılık, siirt evden eve nakliyat, siirt nakliyat, siirtte evden eve nakliyat, siirtte nakliyat, siirtte nakliyatlar, şırnak evden eve nakliyat, şırnak nakliyat, şırnakta evden eve nakliyat, şırnakta nakliyat, şırnakta taşımacılık, sivas nakliyat, sivasda nakliyatlar, sivasta evden eve nakliyat, sivasta nakliyat, taşımacılık, tatvan evden eve nakliyat, tatvan nakliyat, tatvanda nakliyatlar, tokat nakliyat, tokatta evden eve nakliyatlar, tokatta nakliyatlar, trabzon nakliyat, trabzonda evden eve nakliyat, trabzonda nakliyat, trabzonda nakliyatlar, Tunceli nakliyat, tuncelide evden eve nakliyat, tuncelide nakliyat, tuncelide nakliyatlar, türkiye, türkiye evden eve profesyonel nakliyat, türkiye kampanyalı nakliyat, türkiye kurumsal nakliyat, türkiye nakliyat, türkiye profesyonel nakliyat, türkiyede asansörlü nakliyat, türkiyede avantajlı nakliyat, türkiyede evden eve asansörlü nakliyat, türkiyede evden eve avantajlı nakliyat, türkiyede evden eve kampanyalı nakliyat, türkiyede evden eve kurumsal nakliyat, türkiyede evden eve nakliyat, türkiyede evden eve nakliyat firmaları, türkiyede evden eve nakliyat platformu, türkiyede evden eve nakliyat şirketleri, türkiyede evden eve nakliyat siteleri, türkiyede evden eve profesyonel nakliyat, türkiyede evden eve şehiriçi nakliyat, türkiyede evinizi taşıyoruz, türkiyede kampanyalı nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat van evden eve kampanyalı nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat van evden eve nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat van kampanyalı nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat van nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat vanda evden eve nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat vanda kampanyalı nakliyat, türkiyede kampanyalı nakliyat vanda nakliyat, türkiyede kurumsal nakli, türkiyede nakliyat, türkiyede nakliyat siteleri, türkiyede nakliyat van evden eve nakliyat, türkiyede nakliyat van nakliyat, türkiyede nakliyat vanda evden eve nakliyat, türkiyede nakliyat vanda nakliyat, türkiyede nakliyatlar, türkiyede nakliyatta bir numara, türkiyede şehirlerarası nakliyatlar, türkiyede taşımacılık, Türkiyede van er çiçek nakliyat, türkiyede van nakliyat, türkiyedeki avantajlı nakliyat, türkiyedeki evden eve kurumsal taşımacılık, türkiyedeki kampanyalı nakliyat, türkiyedeki nakliyat şirketleri, türkiyedeki nakliyatlar van evden eve nakliyat, türkiyedeki nakliyatlar van nakliyat, türkiyedeki nakliyatlar vanda evden eve nakliyat, türkiyedeki nakliyatlar vanda nakliyat, türkiyedeki profesyonel nakliyatlar, türkiyediki nakliyat firmaları, Ücretsiz Expertiz Hizmeti, urfa evden eve nakliyat, urfa nakliyat, urfada evden eve nakliyat, urfada evden eve nakliyatlar, urfada nakliyat, urfada nakliyatlar, VAM ASANSÖRLÜ NAKLİYAT, van, van asansörlü erçiçek nakliyat, van asansörlü evden eve işini yapan, van asansörlü evden eve nakliyat, van asansörlü evden eve nakliyati, van asansörlü evden eve taşımacılık, van asansörlü evden eve taşımacılık işini yapan, van asansörlü evden eve taşımacılık merkezi, van asansörlü nakliyat, van asansörlü nakliyat işini yapan, van asansörlü nakliyat merkezi, van asansörlü nakliyatlar, van asansörlü şehiriçi nakliyat, van asansörlü taşımacılık, van asansörlü taşımacılık işini yapan, van bahçesaray evden eve nakliyat, van bahçesaray ilçesinde nakliyat, van bahçesaray ilçesindeki nakliyatlar, van bahçesaray nakliyat, van bahçesaray nakliyatlar, van bahçesarayda evden eve nakliyat, van bahçesarayda nakliyat, van bahçesarayda nakliyatlar, van bahçesarayda taşımacılık, van başkale evden eve nakliyat, van başkale ilçesinde nakliyatlar, van başkale ilçesindeki nakliyatlar, van başkale nakliyat, van başkale nakliyatlar, van başkale taşımacılık, van başkalede evden eve nakliyat, van başkalede nakliyat, van başkalede nakliyatlar, van başklede taşımacılık, van bölgesinde nakliyat, van bölgesinde taşımacılık, van çaldıran da nakliyatlar, van çaldıran evden eve nakliyat, van çaldıran evden eve taşımacılık, van çaldıran içesinde nakliyat, van çaldıran ilçesinde evden eve nakliyatlar, van çaldıran ilçesindeki nakliyatlar, van çaldıran nakliyat, van çaldıran nakliyatlar, van çaldıranda evden eve nakliyat, van çaldıranda nakliyat, van çaldıranda taşımacılık, van çatak ilçesinde nakliyat, van çatak nakliyat, van çatak nakliyatlar, van çatakta evden eve nakliyat, van çatakta nakliyat, van çatakta nakliyatlar, VAN DA EVDEN EVE TAŞIMACILIK, van da nakliyat, van edemitte nakliyat, van eden eve taşımacılık, van edremit evden eve nakliyat, van edremit evden eve taşımacılık, van edremit ilçesi evden eve nakliyat, van edremit ilçesi nakliyat, van edremit ilçesi nakliyatlar, van edremit ilçesinde evden eve nakliyatlar, van edremit ilçesinde nakliyat,  van erciş ilçesinde evden eve nakliyat, van erciş ilçesinde nakliyat, van erciş nakliyat, van erciş nakliyatlar, van erciş taşımacılık, van erçişte evden eve nakliyat, van ercişte garantili nakliyat, van ercişte kampanyalı nakliyat, van erçişte nakliyat, van ercişte nakliyatlar, van evden eve, van evden eve asansörlü nakli, van evden eve asansörlü nakliyat, van evden eve asansörlü nakliyat merkezi, van evden eve asansörlü taşımacılık, van evden eve erçiçek nakliyat, van evden eve kampanyalı nakliyat, van evden eve nakliyat, van evden eve nakliyat firması, van evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar-şirketler, van evden eve nakliyat işini yapan, van evden eve nakliyat merkezi, van evden eve nakliyat şirketi, van evden eve nakliyat siteleri, van evden eve nakliyatlar, van evden eve nakliye, van evden eve nakliyecilik, van evden eve taşıma, van evden eve taşımacılar, Van Evden Eve Taşımacılık, van evden eve taşımacılık firması, van evden eve taşımacılık işini yapan, van evden eve taşımacılık merkezi, van evimi taşımak istiyorum, van evkur, van evkurculuk, van garantili nakliyatlar, van gevaş evden eve nakliyat, van gevaş evden eve taşımacılık, van gevaş ilçesinde evden eve nakliyat, van gevaş ilçesinde nakliyat, van gevaş ilçesinde nakliyatlar, van gevaş nakliyat, van gevaş nakliyatlar, van gevaş taşımacılık, van gevaşta evden eve nakliyat, van gevaşta nakliyat, van gevaşta nakliyatlar, van gevaşta taşımacılık, van gürpınar evden eve nakliyat, van gürpınar ilçesinde evden eve nakliyat, van gürpınar ilçesinde nakliyatlar, van gürpınar ilçesindeki nakliyatlar, van gürpınar nakliyat, van gürpınar taşımacılık, van gürpınarda evden eve nakliyat, van gürpınarda nakliyat, van gürpınarda taşımacılık, van idirimli nakliyatlar, van ikinciel eşya alım ve satımı, van ilimizde mobilya işi yapan, van ilinde evden eve nakliyat, van ilinde evden eve taşımacılık, van ilinde mobilya işi yapan, van ilinde mobilyacılık işi yapan, Van ilinde nakliyat, van ilinde nakliyatlar, van ilinde taşımacılık, van ilindeki evden eve nakliyatlar, van ilindeki nakliyatlar, van ilindeki taşımacılık firmaları, van ilinin en büyük nakliyat firması, van ilinin en büyük nakliyat şirketi, van ilinin en büyük taşımacılık firması, van ilinin en büyük taşımacılık şirketi, van ipekyolu evden eve nakliyat, van ipekyolu evden eve taşımacılık, van ipekyolu ilçesinde evden eve nakliyat, van ipekyolu ilçesinde evden eve nakliyatlar, van ipekyolu ilçesinde nakliyatlar, van ipekyolu ilçesindeki nakliyatlar, van ipekyolu nakliyat, van ipekyolu nakliyatlar, van ipekyolu taşımacılık, van ipekyolunda evden eve nakliyat, van ipekyolunda nakliyat, van ipekyolunda nakliyatlar, van ipeyolu ilçesinde nakliyat, van kampanyalı nakliyat, van kampanyalı nakliyat van evden eve nakliyat, van kampanyalı nakliyat vanda evden eve nakliyat, van kampanyalı nakliyat vanda nakliyat, van kampanyalı nakliyatlar, van kurumsal nakliyat, van merkez evden eve nakliyat, van merkez evden eve taşımacılık, van merkez ilçesinde nakliyat, van merkez ilçesinde nakliyatlar, van merkez nakliyat, van merkez nakliyatlar, van merkez taşımacılık, van merkezde evden eve nakliyat, van merkezde evden eve nakliyatlar, van merkezde evden eve taşımacılık, van merkezde nakliyat, van merkezde nakliyatlar, van merkezde taşımacılık, van mobilya, van mobilya işi yapan, van mobilya sökme kurma işini yapan, van mobilyacı, van mobilyacılık, van nakleyiler platformu, Van Nakliyat, van nakliyat firmaları, van nakliyat firması, van nakliyat hizmeti, van nakliyat hizmeti veren firmalar- şirketler, van nakliyat işini yapan, van nakliyat merkezi, van nakliyat şirketleri, van nakliyat siteleri, van nakliyat van er çiçek nakliyat, Van nakliyatlar, van nakliyatların yeri, van nakliye, van nakliyeciler defteri, van nakliyeciler sitesi, van nakliyeciler yeri, van nakliyecilik, van özalp evden eve nakliyat, van özalp ilçesinde nakliyatlar, van özalp ilçesindeki nakliyatlar, van özalp nakliyat, van özalp nakliyatlar, van özalp taşımacılık, van özalpta evden eve nakliyat, van özalpta nakliyat, van özalpta nakliyatlar, van özalpta taşımacılık, van saray evden eve nakliyat, van saray ilçesinde evden eve nakliyat, van saray ilçesinde nakliyat, van saray ilçesinde nakliyatlar, van saray ilçesindeki nakliyatlar, van saray nakliyat, van saray nakliyatlar, van saray taşımacılık, van sarayda evden eve nakliyat, van sarayda nakliyat, van sarayda nakliyatlar, van sarayda taşımacılık, van şehir içi nakliyat, van şehirdışı nakliyatlar, van şehiriçi evden eve nakliyat, van şehiriçi nakliyat, van şehiriçi nakliyatlar, van şehiriçi taşımacılık, van şehirlerarası nakliyatlar, van şehrinde nakliyat, van şehrinde taşımacılık, Van sigortalı asansörlü şehirdışı nakliyat, van sigortalı evden eve nakliyat işini yapan, van sigortalı evden eve taşımacılık işini yapan, van sigortalı nakliyat işini yapan, van sigortalı nakliyatlar, van sigortalı taşımacılıkişini yapan, van spot eşya ve ikinciel, van taşıma, van taşımacılar, van taşımacılık, van taşımacılık firması, van taşımacılık işini yapan, van tuşba evden eve nakliyat, van tuşba ilçesinde evden eve nakliyat, van tuşba ilçesinde nakliyat, van tuşba ilçesinde nakliyatlar, van tuşba ilçesindeki nakliyatlar, van tuşba nakliyat, van tuşba nakliyatlar, van tuşbada evden eve nakliyat, van tuşbada evden eve nakliyatlar, van tuşbada nakliyat, van tuşbada nakliyatlar, van ucuz fiyata nakliyatlar, van uygun fiyata nakliyatlar, van yöresinde nakliyat, van yöresinde taşımacılık, van'da şehiriçi evden eve nakliyat, vanda asansörlü evden eve işini yapan, vanda asansörlü evden eve nakliyat, vanda asansörlü evden eve nakliyat merkezi,vanda er çiçek nakliyat, vanda erçiçek nakliyat, VANDA EVDEN EVE, vanda evden eve asansörlü nakliyat, vanda evden eve asansörlü taşımacılık, vanda evden eve erçiçek nakliyat, vanda evden eve evimi taşımak istiyorum, vanda evden eve nakli, vanda evden eve nakliyat, vanda evden eve nakliyat firması, vanda evden eve nakliyat işini yapan, vanda evden eve nakliyat merkezi, yeni yılda evden eve nakliyat hizmeti veren Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firmamiz Van ekonomisine katkıda bulunan büyük bir taşımacılık firmasıdır.