Misyon

Ev eşyası,büro,ofis,müze,piyano,mobilya ve parça eşya taşımacılığında Van’ın önde gelen nakliyat firmaları arasında liderliği elinde hiç bırakmayan VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT siz değerli  VAN ve TÜRKİYE halkımıza  hizmet etmenin sevinci ve gururu içindedir.

Müşteri odaklı hizmet sistemiyle ihtiyaca uygun, doğru ve kaliteli ürünü/hizmeti müşterilerimizle buluşturmak.

Ev taşımacılığı üzerine uzmanlaşmış olan VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT, herşeyden önce dürüstlüğü ve güzel ahlakı benimseyerek kendini geliştirmek.

Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlülüğü en üst seviyede tutan VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT,deneyimli personeliyle ve yılların vermiş olduğu tecrübesiyle sizlere en güzel hizmeti vermeye devam etmek.

Sektöründe en iyilerinden biri olmak için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş ve bu anlayışını geliştirerek bugün nakliyecilikte en iyisi olmak.

Her türlü nakiliye ihtiyacınıza çözüm üretmek ve güvenilir kurumsal yapısı ile optimum çözümler üretmeye çalışmak.

GÜVENLİ VE TAM ZAMANINDA BİR NAKLİYAT HİZMETİ!

Bizi arayın ve en güvenilir, kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmetini almanın kolaylığını yaşayın

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT TİC.LTD. ŞTİ: Her türlü evden eve nakliye,büro-ofis taşımacılığı,mobilya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, müzetaşımacılığı, dershane taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, depo taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, tarihi eser taşımacılığı, sanat eseri taşımacılığıparça eşya taşımacılığı gibi her taşımacılık alanında faaliyet göstermek. Van'da evden eve Nakliyat firmasıyız