Kurumsal

Ev eşyası,büro,ofis,müze,piyano,mobilya ve parça eşya taşımacılığında Van’ın önde gelen nakliyat firmaları arasında liderliği elinde hiç bırakmayan VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT siz değerli  VAN ve TÜRKİYE halkımıza  hizmet etmenin sevinci ve gururu içindedir.

VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ: Van’da nakliyatta, van’da evden eve nakliyatta, van’da asansörlü nakliyatta, van’da sigortalı nakliyatta faaliyet gösteren Erçiçek Nakliyat Firmamız; 2001 yılından beri van merkezli çalışan ve türkiyenin her yerine bayisi olan güç ve güvenilir nakliyat firmasıdır.

Van ilinde tam teşekkürlü evden eve taşımacılık işini ilk başlatan Erçiçek Nakliyat Firmamız; bugün onlarca kamyon ve asansör araçlarıyla 7/24 saat kesintisiz van ve türkiye halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Evden eve taşımacılıkta en yüksek ekip sayısına sahip olan Erçiçek Nakliyat van ilinde aynı günde 5 ekip çıkarabilmektedir.

Aynı günde 5 evden eve taşımacılık hizmetini gerçekleştirebiliyoruz.

K1 YETKİ BELGESİ: Ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacaklara verilir.Şirketler için 75 ton taşıma kapasitesi şahıslar için 25 ton kapasite şartı uygulanmaktadır. K1* (il içi ) Ticari amaçla il içinde kamyonetlerle yapılan taşımalar.

K2 YETKİ BELGESİ : Sadece kendi esas iştigal konusu ile ilgili eşya taşımacılığı yapacak ve ticari taşımacılık yapmayacaklara verilir. K2* (3,5 ton altı araçlar) :Sadece kendi esas iştigal konusu ile ilgili kamyonetlerle eşya taşımacılığı yapacak ve ticari taşımacılık yapmayacaklara verilir.

K3 YETKİ BELGESİ : Ticari amaçla ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacaklara verilir

Bu Yönetmelik, Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında faaliyet gösteren gerçek veya tüzel kişiler ile bunlar tarafından istihdam edilen ve edilecek kişilerden Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip olma şartına tabi olanları ve bunlara eğitim verecek kurum ve kuruluşlar ile eğiticileri kapsar.

Van Erçiçek Evden Eve Taşımacılık

Erçiçek Nakliyat; kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta Van’ın lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Van Erçiçek Nakliyat, bugün Van’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Evden eve nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Erçiçek Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Van Erçiçek Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

Neden? Van Erçiçek Evden Eve Taşımacılık:
Evden Eve Nakliyat Konusunda uzman,Koşulsuz Müşteri memnuniyeti,Sigortalı Nakliye ve Taşımacılık,Ücretsiz Ekspertiz,Sigortalı Nakliye ve Taşımacılık,Sabit Fiyat garantisi,81 ile Nakliyat, araç filosu ile hizmet,Taşımacılık sertifika belgeleri,Uzman Personel,Tüketici odaklı taşıma sözleşmesi,Türkiye ve Van standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak , korumak ve kollamak. Personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini arttırmak. Araç filosunu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak. Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşteri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti vermek. Depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek. Vanda asansörlü evden eve nakliyat firmasıyız. 

GÜVENLİ VE TAM ZAMANINDA BİR NAKLİYAT HİZMETİ!

Bizi arayın ve en güvenilir, kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmetini almanın kolaylığını yaşayın.

Van'da asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini en ucuz ve uygun fiyatlarla Van ve Türkiye vatandaşlarına yeni yılda da vermeye devam ediyoruz.