Vanda Büro-Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Ev eşyası,büro,ofis,müze,piyano,mobilya ve parça eşya taşımacılığında Van’ın önde gelen nakliyat firmaları arasında liderliği elinde hiç bırakmayan VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT siz değerli  VAN ve TÜRKİYE halkımıza  hizmet etmenin sevinci ve gururu içindedir.

VANDA OFİS TŞIMACILIĞI

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmamıza göre, ofis taşımacılığı uzun formaliteler ve işlemler gerektiren bir iştir ve aynı zamanda özel ve dikkatli bir paketleme ve ambalajlama işlemine tabi tutulması gerekir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmamızın ekspertiz elemanları, ofisinize yapacakları ziyaretle ofis malzemelerinizin toplanması en doğru şekilde ambalajlanması paketlenmesi, yüklenmesi, eşya sigorta değeri ve taşınmasına ilişkin ayrıntıları belirlerler.Anlaşma sonucuna göre hizmet sunuşumuz ve sizin uygun olduğunuz taşınma tarihiniz belirlenir. İstediğiniz tarihte ister şehiriçi ister şehirlerarası ister uluslararası olsun.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ekibimiz; kararlaştırılan günde, deneyimli ambalaj ekibimiz devreye girip bütün ambalaj ve paketleme işlerini sizin gösterebildiğiniz bir dikkat ve özenle yaparız.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT elemanlarımız, dosyalarınız, klasörleriniz, evrak dolaplarınız, kasa, bilgisayar yazıcı, faks, fotokopi tarayıcı ve benzeri gibi elektronik mekanik ofis araçlarınız gereken itina ve duyarlılıkla olabilecek en emniyetli biçimde avrupadan ithal pet graft kâğıtlara ambalajlanıp ve paketlenir.Paketlenen ofis mobilyalarınız, ofis araçlarınız ve eşyalarınız numaralandırılır. Arşiv dolap, masa ve benzeri mobilyaların montaj/demontaj yapılıp paketlenir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmamızın prensibine göre eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iş olarak görülür. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.Mermer,büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT kamyonlarının duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT kamyonlarının duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

VANDA İŞYERİ TAŞIMACILIĞI

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT işyeri taşımacılığı konusunda size eniyi hizmet ve en güvenilir taşımacılık garantisi ile hizmet verebilmektedir. Firmamızdaki expert çalışanlarımız iş yerinizi inceledikten sonra gerekli tüm çalışmaları yapar ve daha sonrasında karşılıklı sözleşme yapılır.

Van Erçiçek Nakliyat Firması ekipleri tarafından taşıma gününde tüm eşyalarınız özenle ambalajlanır ve paketlenir. Daha sonrasında diğer taşımacılık hizmetleri gerçekleştirilir. Gerekli tüm şarjlı ekipmanlar kullanılarak iş yeriniz oda oda taşınır.

Van evden ev nakliyat firması olarak, işyenizi deneyimli elemanlarımız birlikte sorunsuz bir şekilde istediğiniz kiriterlerde güler yüzüyle sizleri memnun edeceğinden hiçkuşkunuz olmasın.

İŞ YERİ TAŞINMALARINDA BAZI HİZMETLERİMİZ

Şube taşımaları

& Bilgi-İşlem sistemleri dağıtımı

& UPS taşımaları

& Kırtasiye ve mobilya dağıtımları

& Şubeler içi çalışma (personel desteği)

& İş yeri şirketinin şubelerinde kullanılan her türlü  malze

menin dağıtım ve depolama hizmetleri & UPS (Güç kaynakları)
&
 UPS (Güç kaynakları)

& Ağır ve kaba malzemelerin hidrolik kaldırma kapaklı kamyonlarla yurt çapına dağılımı

& Kiralık ve normal kasaların dağıtım ve taşıma hizmetleri

& PC Sistemlerinin depolardan yurt çapındaki bütün şubelere dağıtım hizmetleri                                                           VAN BÜRO-OFİS TAŞIAMCILIĞI KATAGORİLERİ 

Van nakliye ,vanda nakliye,van evden eve nakliye,vanda evden eve nakliye,van taşımacılık, vanda taşımacılık,van evden eve taşımacılık,vanda evden eve taşımacılık,vannakliyatvanda nakliyat,van evden eve nakliyat,vanda evden eve nakliyat, van nakliyecilik, vanda nakliyecilik, van evden eve nakliyecilik, vanda evden eve nakliyecilik, van taşıma, vanda taşıma,van evden eve taşıma, vanda evden eve taşıma, van nakliyat firması, vanda nakliyat firması, van evden eve nakliyat firması, vanda evden eve nakliyat firması, vanda indirimli nakliyatlar, vanda ucuz fiyata nakliyatlar, vanda uygun fiyata nakliyatlar, vandaki taşımacılar, vandaki evdeneve nakliyatlarvandaki evden eve nakliyecilertürkiyede nakliyatlar,nakliyat firmaları,nakliyat siteleri, van nakliyat siteleri, vanda nakliyat siteleri, türkiyede nakliyat siteleri, nakliyeciler sitesinakliyeciler platformu, nakliyeciler defteri, evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliyat siteleri, evden eve nakliyat platformları, evden eve nakliyat defteri, türkiyedeevden eve nakliyat platformu, türkiyede evden eve nakliyat siteleri, van şehiriçi evden eve nakliyat, türkiyede evden eve şehiriçi nakliyat, vandaşehirlerarası nakliyatlar, türkiyede şehirlerarası nakliyatlar, evinizi taşıyoruz, vanda evinizi taşıyoruz, türkiyede evinizi taşıyoruz, van evimi taşımak istiyorum, vanda evimi taşımak istiyorum, vanda evden eve evimi taşımak istiyorum, Türkiyede van eriçek nakliyat,vannakliyatlar,van ilindeki evden eve nakliyatlar, van başkale ilçesindeki nakliyatlar, van bahçesaray nakliyat, van bahçesarayda nakliyatvan bahçesaray evden eve nakliyat, van bahçesarayda evden eve nakliyat, van bahçesarayda taşımacılık, van bahçesaray ilçesinde nakliyat, van bahçesaray ilçesindeki nakliyatlar, van bahçesaray nakliyatlar, van bahçesarayda nakliyatlar, van özalp nakliyat, van özalpta nakliyat,van özalp evden eve nakliyat, van özalpta evden eve nakliyat, van özalp taşımacılık, van özalpta taşımacılık, van özalp nakliyatlar,van özalpta nakliyatlar, van özalp ilçesinde nakliyatlar, van özalp ilçesindeki nakliyatlar, van özalp nakliyatlar,van özalpta nakliyatlar, van saray nakliyatvan sarayda nakliyatvan saray evden evan özalp nakliyat, van özalpta nakliyat,van özalp evden eve nakliyat, van özalpta evden eve nakliyat, van özalp taşımacılık, van özalpta taşımacılık, van özalp nakliyatlar,van özalpta nakliyatlar, van özalp ilçesinde nakliyatlar, van özalp ilçesindeki nakliyatlar, van özalp nakliyatlar,van özalpta nakliyatlar,van saray nakliyat, van sarayda nakliyat, van saray evden eve nakliyat, van sarayda evden eve nakliyat, van saray taşımacılık, van sarayda taşımacılık, van saray nakliyatlar, van sarayda nakliyatlar,