Van Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT: Sektörümüz olan Evden eve nakliyat hizmeti; taşımacılık biçiminde şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat olarak 2 farklı dallara ayrılmaktadır.

1-VAN ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK HİZMETİ

Van Erçiçek Nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetinde en kaliteli hizmeti vererek ve şüphesiz olarak en güvenilir lider firmadır. Erçiçek Nakliyat, hizmet koşullarına uyum sağlayan ve dikkatle işini, hizmetini yapmaktadır. Nakliyat çerçevesinde oldukça firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarda bir çoğu şehirlerarası taşımacılık hizmetini verememektedirler. Şehirler arası taşımacılık hizmeti verebilmek için öncelikle K3 belgesi gerekmektedir.

Sizlere yönlendirdiğimiz expertizimiz evinize gelir, tüm eşyalarınızı kontrol eder. Kontrol edilen eşyalarınız not alınır, evinizi taşımaya gelecek olan ekibimize verilir. Eşyalarınızın taşınma bedeli vardır. Bu bedel, eşyalarınızın yoğunluğuna, bulunduğunuz kata ve yeni evinizin bulunduğu kata son olarak da evleriniz arasındaki yol mesafesine göre değişir. Şehirler arası taşımacılık hizmetimizde öncelikle sizlere güven veriyoruz. Nasıl mı? Firmamız ile anlaşma yaptığınız taktirde sizlere öncelikle Nakliyat sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme içerisinde; evinizin ne şekil taşınacağı, size verilecek hizmet, evinizin taşınacağı tarih geçmektedir. Firmamız tarafından eğer güvence hissetmediyseniz, sizlere verdiğimiz sözleşme ile gönül rahatlığıyla evini, eşyalarınızı şehirler arası taşıtabilirsiniz.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firması olarak biz, bir şehirden başka bir şehire nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış oluruz.

Şehirler arası taşımacılıkta VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var. Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. 

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA BAZI ÇALIŞMALARIMIZ

Hacimli eşyalar:

Evinizdeki tüm hacimli eşyalarınızın taşınması şimdi daha sağlıklı ve güvenli, hacimli eşyalarınızın ambalajları kaliteli ambalajlarla ve ambalajlama konusunda çok deneyimli elemanlarımızca yapılmaktadır.

Yataklar: 

Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınır.

Tabaklar:

Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır kolilere konduktan sonra koli içi kağıtla beslenir aynı şey bardaklar içinde geçerlidir. Temiz ve hijyeniik beyaz kağıtlar kullanılır.

Büyük cam:

Büyük cam ve tablolarınız için araçlarımızda özel yerler mevcuttur üzerlerine cam veya kırılır ibaresi mutlaka koyulur.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT olarak Van şehriçinakliyede ve şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılık ve nakliyeişlerinizi güvenle yapmaya adayız. Yıllardır bu sektörde olan firmamızın van şehirlerarası taşımacılık işlerinde deneyimli kadrosuyla her daim hizmetinizde. Mobilyalar Mobilyalarınız her ne model olursa olsun onları artık taşınırken dert etmeyin çünkü konusunda deneyimli ve tecrubeli elemanlarımız sizlere hizmet etmenin arzusu ve gururu içindedir.

 Van Şehirlerarası Nakliyat:

Örneklersek bir öğretmen her hangi bir şehirde görev süresini doldurduktan sonra eşi veya kendi ailesinin, yada kendi istediği başka bir şehire tayinini isteyebilir. Yıllarca yaşayıp düzen kurduğu tüm mobilya ve beyaz eşyalarını özenle seçerek aldığı ve kolladığı evin başka bir şehire taşınması hem zor hem de çok detay ve önem isteyen bir iştir. İşte Şehirler arası evden eve taşımacılık  durumlarda çok çok önemli bir hizmet dalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat sadece evden eve eşya taşımacılık değil bir çok alanda gerekli bir ihtiyaçtır. İşletme ve fabrikaların ürünleri başka illere taşınması gerektiğinde, ofis taşımacılığında veya başka bir şehirden satın alınan eşya ve malların sevkiyatında yine Şehirler Arası Nakliye ve Taşımacılık hizmetlerinden yararlanılabilir.

Türkiye de karayollarının gelişmesi, nüfüs artışı ve kentleşme gibi birçok sebepden meydana gelen taşınma işlemleri ve bu işlemleri gerçekleştirmek için evden eve nakliyat firmalarının sayısı da hızla artmaktadır.

Evden eve nakliyat, kişilerin kendi başlarına yaptıkların da zaman kaybı ve doğru taşıma koşullarını oluşturmadıkları için büyük zararlara yol açmaktadır. Van Evden eve taşınma işlemleri önemsenmesi ve titiz çalışılması gerken bir iş olmaktadır.

Evden eve nakliyat firmalari, şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirken müşterilerinin rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat firmaları, şehir içi ve şehirlerarası taşınma işlemi sırasında yapılması gerken bütün işlemleri uygulamakta ve mallarını güvence altına alarak zarar gelmesini engellemektedir.

Van Evden eve nakliyat da Van şehir içi yada şehirlerarası taşımalarda, taşınacak ev önceden bir ekip tarafından eşyaların nasıl taşınacağı, eşyalar için uygun hangi araç kullanılacağı belirlenmelidir. Daha sonra bu işte tecrubeli personel gelip paketleme işlemini gerçekleştirip sorunsuz taşınma işlemine başlanmalıdır.

2-VAN ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK HİZMETİ
VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT:Taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir. Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlarla yeni adresine gönderilir. 

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT:Taşıma sürecinde eşyaların demontesi, paketlenmesi, montesi gibi bütün taşıma ve yerleştirme işlemleri VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT''ın deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma ve nakliye esnasında ürünlerin sorunsuz taşınabilmesi için firmamız özellikle aşağıda belirtilen konulara dikkat etmektedir;

1- İlk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve titizlikle ayrılan mobilya parçalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalar balonlu naylon ambalajlarla bağlanmakta ve taşıma kamyonuna yüklenmektedir.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanmaktadır.

3- Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.

4- Televizyon, dvd oynatıcları, bilgisayar gibi elektronik cihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.

5- Bardaklar, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.

6- Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir.

7-Yeni adreslere nakliye edilen eşyalar ekibimiz tarafından ambalajlarından ve paketlerinden çıkarılmaktadır. Sökülen mobilyalar tekrar monte edilmekte ve odalarına yerleştirilmektedir.

Van Şehiriçi Nakliyat:

Van Evden eve nakliyat sektörünün en hızlı olduğu van şehiriçi nakliyat dalı bütün nakliyat firmalarının en önem verdiği alanlardan biridir. Bir çok firma şehiriçi nakliyat hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır. Van nakliyat firması olarak ilimizde lider firma olarak şehir içi nakliyat hizmetini profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere şehiriçi nakliyat hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız. Alanında uzman personelimiz ile birlikte şehiriçi nakliyat olacak eşyalarınızı özenle paketleyip taşımaktayız. Van Erçiçek Nakliyat olarak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi sahiplenip aynı özenle taşıyoruz. Van Şehiriçi nakliyat sektöründe lider firma olarak çalışan firmamız kurumsal kimliğe sahip olduğu için güvenle eşya taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal olan firmamız sizlere eşya taşıma hizmeti sunarken gerekli bütün işleri resmiyete dökmektedir. Sizinle ev taşıma hizmeti konusunda anlaştıktan sonra eşyalarınızı sigortalayarak oluşacak herhangi bir maddi hasar da zararınızı karşılayıp sizin mağdur olmanızın önüne geçiyor.

Van Şehirlerarası Nakliyat Ülkemiz her geçen yıl biraz daha gelişmekte ve büyümekte. Bu gelişim ve büyüme biz vatandaşlarımızın hayatına da olumlu yönde etkilemektedir. artık bir şehirden başka bir şehire taşınma ve yerleşme, dolayısıyla  Şehirler Arası Taşımacılık eskiye göre çok daha fazla ve yaygındır. Bunun bir çok nedeni vardır. Bu nedenlere bir kaç örnek vermek gerekirse en önemlisi olarak ‘tayin’ diyebiliriz. Devletimizin bir çok kurumunda çalışan bir çok vatandaşımız belli bir zaman ve sistem doğrultusunda başka başka şehirlere atanabilmektedir.

Siz de yeni yerinize VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMASI gibi referansları sağlam olan van evden eve nakliyat firması müşterisi olun, kaliteden vazgeçmeyin

VAN ŞEHİRİÇİ VE ŞEHİRLERARASI TAŞIMCILIK KATAGORİLERİ

 Van nakliyat, vanda nakliyat, van evden eve nakliyat, vanda evden eve nakliyat, van taşımacılık, vanda taşımacılık, van evden eve taşımacılık, vanda evden eve taşımacılık, Vannakliyecilik, vanda nakliyecilik, vanda evimi taşımak istiyorum, nakliyat firmaları, nakliyat siteleri, van nakliyat siteleri, evden eve nakliyat siteleri, evden evenakliyat platformları, evden eve nakliyat defteri, türkiyede evden eve nakliyatplatformu, türkiyede evden eve nakliyat siteleri, van şehiriçi evden evenakliyat, türkiyede evden eve şehiriçi nakliyat, vanda şehirlerarasınakliyatlar, türkiyede şehirlerarası nakliyatlar, evinizi taşıyoruz, vanda kampanyalı nakliyat vanda evden eve nakliyat, van kampanyalı nakliyat van evden eve nakliyat, van kampanyalı nakliyat vanda evden eve nakliyat,vanda er çiçek nakliyat, vanda nakliyat van erçiçek nakliyat, van nakliyat van er çiçek nakliyat, van evden eve nakliyat van erçiçek nakliyat, vanda evden eve nakliyat van er çiçek nakliyat, Van nakliyatlar, van evden eve nakliyatlar, van şehiriçi nakliyatlar,van şehirdışı , van şehirlerarası nakliyatlar,van nakliyat, vanda nakliyat, van evden eve nakliyat, vanda evden eve nakliyat, van taşımacılık, vanda taşımacılık, van evden eve taşımacılık, vanda evden eve taşımacılık, Vandaki nakliyatlar, vandaki taşımacılar, nakliyatlar,hakkaride nakliyat, hakkari nakliyat, hakkari evden eve nakliyat, hakkari evden eve nakliyat,hakkari taşımacılık,hakkaride nakliyatlar,yüksekovada nakliyat, yüksekovada nakliyatlar, yüksekovada evden eve nakliyat, hakkari yüksekovada nakliyatlar, hakkari yüksekova nakliyat,muş nakliyat, muşta nakliyat,muş evden eve nakliyat, muşta evden eve nakliyat, muşta taşımacılık, muşta evden eve taşımacılık, bitlis taşımacılık, bitlis nakliyat, bitliste nakliyat, bitliste evden eve nakliyat, yeni yılda Van evden eve nakliyat firmaları arasında hizmette her geçen gün büyüyen Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firmamiz 2023 yılında da Van'da ve Türkiye'de taşımacılık sektöründe profesyonel hizmetler vermekten gurur duyuyor.Adıyaman nakliyat, adıyamanda nakliyat, Adıyaman taşımacılık , Adıyamanda taşımacılık, Adıyaman asansörlü nakliyat, Adıyamanda asansörlü nakliyat, Adıyaman evden eve nakliyat, Adıyamanda evden eve nakliyat, Adıyaman evden eve taşımacılık, Adıyaman asansörlü evden eve nakliyat, Adıyamanda asansörlü evden eve taşımacılık, Adıyamanda asansörlü evden eve nakliyat, Adıyaman'da kiralık evden eve asansör