Van Kiralık Depolama Hizmeti

VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT: Taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir.

Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır.

Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlarla yeni adresine gönderilir.


VAN ERÇİÇEK EŞYA DEPOLAMA SİSTEMİ

Van Eşya depolama hizmeti işleyişi ilk olarak çağrı merkezi aramanız ile başlar.Müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda kısa ön bir bilgi vererek eşyalarınızı nasıl depolanacak ve ne koşullara çalıştığımızda bilgi verilecektir.Depolanacak eşyaların görmeden net bir fiyat vermemekteyiz,ancak metre küp veya metre kare alanı satın alabilirsiniz.

Bu nokta firmamız ücretli olarak ekspetiz hizmet vermekteyiz.Eşyaların yerinde keşfi yapılarak net bilgi bilgi verilmektedir.Eşya depolamada satın alacağınız alan veya metre kare olması dahilinde tarafların sözleşme imzalanarak sözlü ve yazılı olarak belgelendirmesi yapılır.

Sözleşme beyanları yazılı hale getirmek amacıyla yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altına alıcak bildirimler içermez,depolama süresi istendiği anda sonlandırılabilir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyaların taşıması gerçekleşmeden kısım eşyaların sayıları belirtilir ve tüm eşyaların adeti yazılı olarak sözleşmeye ek olarak eklenir.Nakliye sigortası ve depo sigortası yapılarak tüm eşyalarınız fiziksel ve maddi olarak zararlarını tamamen karşılamaktayız.

Depomuza transfer olan eşyaların 48 saat öncesinde sigorta poliçesi oluşturularak müşteri(abone) tarafına iletilir.Depolarımız tamamen firmamız güvenliği altında olup güvenlik kameralı uzaktan kontorlü olup istediğiniz an eşyalarınızı anlık olarak depoya gelmeden kontrol edebilirsiniz.

Van Eşya Depolama ve Saklama Hizmeti

Ev ve ofis eşyası depolama konusunda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Van Erçiçek Nakliyat, profesyonel kadrosu ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. İş yerinizde ya da evinizde bulunan fazla eşyalardan şikayetçiyseniz fakat bu eşyaları atmaya da kıyamıyorsanız, eşya depolama hizmeti tam size göre olacaktır.

Van Bölgesinde hizmet veren Van Erçiçek Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile herkese güvenilir ve kaliteli eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal çalışmalara imza atan firma, sigortalama hizmeti ve güvenlikli depolarıyla da dikkat çekmektedir.

7 gün 24 saat hizmet sunan Erçiçek Nakliyat; Evini ya da ofisini kiraya vermek isteyen ya da tadilat yaptıracak kişilere, fazla eşyasından şikayetçi olanlara, iş organizasyonlarında kullanılıp daha sonra depolanması gereken eşyalara sahip olan kurumlara hizmet sağlamaktadır.

Eşya Depolamanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzün en modern ihtiyaçlarından birisi olan eşya depolama, bireysel ve kurumsal anlamda herkesin talep ettiği hizmetlerden birisi olarak kabul edilmektedir. Peki eşya depolamanın kişi ve kurumlara ne gibi avantajları vardır?


–Eşya depolama hizmeti ile atmaya kıyamadığınız tüm eşyaları kaliteli ve hijyenik bir alanda saklama imkanı bulursunuz. Böylece eşyalarınızı ihtiyaç duyduğunuz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.


-Eşyalarınızı evden ya da iş yerinizden uzak kalacağınız zaman güvenlikli bir alanda saklamak istiyorsanız, eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Van'da evden eve nakliyat firmasıyız. Van'da evden eve taşımacılık hizmetini yeni yılda en üst seviye taşıyoruz. Van'da asansörlü taşımacılık hizmetini yeniliyoruz. Van halkına en iyi evden eve nakliyat hizmeti vermeye devam edeceğiz.