Van'da Evden Eve Taşımacılık Sistemi

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmasına göre taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir. Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlarla yeni adresine gönderilir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmamızın prensibine göre eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iş olarak görülür. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak naylon kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.Mermer,büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. 

EŞYALARIN SÖKÜMÜ VE PAKETLENMESİ

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT fırmasında her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. taşınmazları monte ederekyerinde monteleşecektir.Taşıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, sökülen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.Taşıma konteynerlerinın içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT kamyonlarının duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Herkamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ekibi tarafından taşıma sürecinde eşyaların demontesi, paketlenmesi, montesi gibi bütün taşıma ve yerleştirme işlemleri Erçiçek Nakliyat'ın deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma ve nakliye esnasında ürünlerin sorunsuz taşınabilmesi için firmamız özellikle aşağıda belirtilen konulara dikkat etmektedir;

1- İlk İlk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve titizlikle ayrılan mobilya parçalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalar balonlu naylon ambalajlarla bağlanmakta ve taşıma kamyonuna yüklenmektedir.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iplebağlanmaktadır.

3- Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.

4- Televizyon, dvd oynatıcları, bilgisayar gibi elektronikcihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.

5- Bardaklar, yemek takımları,kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.

6- Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir.

7- Yeni adresine nakliyeedilen eşyalar ekibimiz tarafından ambalajlarından ve paketlerinden çıkarılmaktadır. Sökülen mobilyalar tekrar monte edilmekte ve odalarına yerleştirilmektedir.

Siz de yeni yerinize VAN ER ÇİÇEK NAKLİYAT gibi referansları sağlam olan, güvenilir bir firmayla taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VAN ERÇİÇEK EVDEN EVE FİRMASI EDİTÖRÜNÜN YAZILARI VE YORUMLARI
Van Evden Eve Nakliyecilikte Devamlılık için Müşteri Memnuniyeti Şart!
Ev taşımak, boyatmak, dekore etmek.. Hepsi birbirinden zahmetli işler. Hele bir de gün içerisinde yoğunsanız, tek tek ilgilenmeye vaktiniz yoksa, ya da tanıdığınız iyi firmalar yoksa, Van Erçiçek Nakliyat Şirketini aramanız yeterlidir.
- Tek Tercihiniz Ucuz Nakliye Olmasın, Van Erçiçek Nakliyat gibi profesyonel evden eve nakliyat firması, sizi kaliteli taşıma ile buluşturacak.
- Günümüzde kişiler eşyalarını taşırken taşıyıcı firmanın güvenilirliği kadar da maliyetine önem vermektedir. Hem güvenli hem de düşük maliyetlere taşınma işlerini halletmek için Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firmasına danışın.
- Evden eve, işten işe nakliye şirketi seçerken güvenlik çok önemlidir. Nakliyeci firmayı seçerken referanslarına bakmak, ambalajlama şekillerini öğrenmek, sonradan karşımıza çıkacak olumsuz durumları önlemek için vanda asansörlü Erçiçek Evden Eve Nakliyat Firması, tam da sizin isteklerinizi yerine getirmek için 7/24 saat hazırdır.
Taşımanın ve Taşınmanın En Kolay Yolu; erciceknakliyat.com

- Günümüzde internetin önemi giderek artmaktadır. Çalışan insanlara yönelik yaşamlarını kolaylaştırmak amaçlı Van Erçiçek Evden Eve Nakliyat web sayfası, internet üzerinden birçok ihtiyacınıza cevap vermek için 7/24 saat açıktır.
Van Erçiçek Editörümüzün Yorumu:
Van Erçiçek evden eve ve işten işe, şehiriçi veya şehirlerarası en uygun ve güvenilir taşıma hizmeti sunan firmalar arasında rekabet oluşturarak kullanıcıya en cazip seçenekleri sunar.
Tek amacım okuyucularımı doğru bir şekilde bilinçlendirmek ve nakliyat için firma tercih ederken doğru firmayı tercih etmesine yardımcı olmak.
Ev taşıtmanın ne kadar zor bir iş olduğunu benden iyi bilen birinin varlığına inanamıyorum. Bir insan ömründe 5 kez taşınır bilemediniz 10. Bir nakliye şirketi yılda en fazla 1000 ev taşır ama ben her gün en az 20 tane evin taşımacılığına şahit olmaktayım.
Evini taşıtacak kişilerin izledikleri  yol, nakliye firmalarının işi almak için sarf ettiği çaba. Peki ama doğru nakliye şirketini nasıl tercih edeceksiniz?
Bizler, evden eve nakliyat portalımıza nakliye firmalarını seçerken elimizden geldiği kadar itinalı davranmaktayız. Van evden eve nakliyat kategorimizde yer alan şirketlerin tamamına ait K3 ve hizmet kalitesi kontrolünü gerçekleştirmekteyiz lakin mahallenizde yer alan bir nakliyeci ile anlaşmak üzeresiniz veya internet üzerinden farklı bir reklam görüp bu nakliye şirketini tercih etmek istiyorsunuz ama karar vermekte zorlanıyorsanız yapacağınız en iyi şey tercih etmek üzere olduğunuz şirketi internet üzerinden iyi bir şekilde araştırmak.
Örnek : “Erçiçek“ isminde bir nakliye şirketini araştırırken google arama motoruna “Erçiçek nakliyat şikayet” olarak bir arama girmeniz ve arama sonuçlarını gözden geçirmeniz son derece önemlidir. İnternet kullanıcıları artık çok iyi bir şekilde bilinçlendi ve memnun kalmadığı veya kazıklandığı bir hizmet alımında şikayetini derhal internet ortamında yayınlıyor. Unutmayın! Hiç kimse ruh hastası değil ve hizmet almadığı bir şirket hakkında şikayet yazmaz ki bu zaten başlı başına bir suç unsurudur.
İnternet ortamında yazılan şikayetlerin tamamının doğru olduğunu söyleyebildiğimiz gibi tavsiye veya müşteri yorumların doğru olduğu ise büyük bir yalandır. Şirketlerin birçoğu kendi hakkında pozitif yorumlar yazmakta, yazdırmaktadır.
Nakliye şirketini tercih etmeye karar verdiğinizde ise nakliyat sözleşmesini mutlaka okuyup karşılıklı olarak imzalamanız her zaman aleyhinize olacaktır ki böylelikle hem elinizde bir evrak olacak hem ilerleyen zaman içerisinde meydana gelecek hukuki çözümsüzlüklerde sizlere yardımcı olacaktır.
Vanda  yaptıracağınız evden eve taşımacılık hizmeti ile ilgili olarak profesyonel yönlendirme talep etmeniz halinde info@erciceknakliyat.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede piyasada bulabileceğiniz  en iyi hizmet kalitesini en uygun fiyata vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Posta gönderirken taşımacılık ile ilgili gerekli bilgileri eklemeyi unutmamanız önemle rica olunur.
NAKLİYAT ÖNCESİ BİLMENİZ GEREKENLER
Van Erçiçek Editörü ( Tarih: 28.11.2019 )
Evden eve nakliyat öncesi iyi bir tercih yapmak için bilmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmayı tercih ederken şirketin sadece bir K3 belgesine sahip olmasının aslında pek bir önemi yok.
K3 belgeli olması iyi olduğu anlamına gelmez:
Ulaştırma bakanlığımız K3 belgesini verirken şirketlerin hizmet kalitesini kontrol etmemektedir, belli bir ücret karşılığında herkes belge alabildiği için bu belgeye sahip şirketlerin hizmetinin iyi olduğunu düşünmeniz yanlış olacaktır.
Fiyatlar sizi aldatmasın:
Evden eve nakliyat yaptıracak müşteriler genellikle çok sayıda firma arayıp en ucuz fiyat teklifini veren firmayı tercih etmektedir. Tercih yaparken fiyatı göz önünde bulundurmak en yanlış karar olacaktır. Evini taşıtırken en ucuz firmayı tercih eden üşterilerin şikayetleri daima aynıdır. Ya eşyalarım kırıldı veya firma benden iki katı ücret talep etti.Taşımacılık öncesi yaptıracağınız iş ile ilgili maaliyet hesabı yapmanızı öneririz. 2+1 büyüklüğüne sahip bir evin taşımacılığını yapacak olan kamyon’un kilometrede ortalama 0,7 TL (70 kuruş)  yakıt tüketimi bulunmakta, bu evin yükleme ve boşaltmasında çalışacak olan ekibin maaliyeti 900 TL dir. Bu masrafların dışında ambajlama malzemesi, sigorta ücreti, kdv ve gelir vergisi gibi kalemlerde eklenecektir.
Toplu taşımacılık maduru olmayın:
Toplu taşımacılıklarda eşyalarınız bir kamyona yüklenir ve daha sonra bir TIR’a aktarılır. TIR, doldukta sonra hareket etmektedir ki bu TIR’ın dolması 7-10 gün sürerken eşyalarınızın evinize gelmesi 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Taşımacılık için görüştüğünüz firmalardan teslim tarihini mutlaka kesinleştirin ve teslim tarihini sözleşmenize belirtin. Platformumuzda yer alan şirketlerin tamamı evden eve nakliyat şirketi olup toplu taşımacılık yapmamaktadır.
Sigortalı taşımacılık yanlış anlaşılmasın:
Sigortalı taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızın yüklü olduğu kamyon’un devrilmesi, kaza yapması, terör veya doğal afet neticesinde zarar görmesi halinde zararınız karşılanmaktadır. Yükleme ve boşaltma esnasında meydana gelen hasarlar hiçbir şekilde sigortanın teminat klozunda bulunmamaktadır.
Kamyon tercihi doğru yapılmalı:
Taşımacılığı yapacak olan kamyon’un evden eve taşımacılık yapmak için özel üretilmiş kapalı çelik bir kasaya sahip olduğuna emin olun. Tenteli araçların tentelerinde varolan açık veya yırtıklardan ötürü hava şartlarına bağlı olarak eşyalarınız zarar görebilir veya kirlenebilmektedir. Sözeşmeyi unutmayın:Taşımacılık öncesi nakliyat şirketi ile sözleşme imzalamayı unutmayın. Sözleşmede yükleme ve boşaltma yeri ve tarihi, katlar, yanaşma mesafesi ve fiyat kesinlikle belirtilmelidir.
TAŞIMACILIK ÖNERİLERİ
Taşınma’nın çok zorlu bir süreç olduğunu çocukluğumuzdan beri iyi biliriz. Bizler, evden eve nakliyat platformunun taşımacılık ve lojistik uzmanları olarak sizleri süreç olarak bilgilendirmek ve sizlerin bu süreci mümkün olduğu kadar stres yaşamadan atlatmanız için farklı önerilerde bulunuz sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.
Farklı sebeplerden ötürü birçok insanın taşınma ihtiyacı ortaya çıkmakta. Beli yeni bir ev aldınız belki ev sahibi ile yaşadığınız sorunlar sizi taşınmaya zorluyor belki de farklı bir şehir’e tayininiz çıktı ve şehirlerarası taşınmak zorundasınız.  Peki ama bu taşımacılık işlemleri nasıl olacak?
Taşımacılık Tüleri
Her evini taşıtacak olan müşterinin farklı taşımacılık talepleri mevcuttur. Bazıları tüm eşyalarının nakliyat şirketi tarafından paketlenmesini talep ederken diğerleri evinde yer alan ufak tefek diye tabir ettiğimiz ev tekstilleri, mutfak eşyaları ve kitapları kolileyip kıyafetleri hurçlamaktadır. Taşımacılık öncesi nakliyat şirketine taleplerinizi iyi bir şekilde ileterek nelerin paketlenmesini istediğinizi bildirmelisiniz ki taşınma günü yaşanacak olan olası sorunların önüne geçebilin.
Şehiriçi Taşımacılık
Şehiriçi yapılacak olan taşımacılıklarda eşyaların taşımacılık işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilir ve eşyalar yeni evinizde kurulup gerekli kontroller gerçekleştirilir. Kamyon büyüklüğüne eşya ve yüklemenin yapılacağı cadde ve yerleşim yerine göre yapılarak büyük diye tabir edilen 10 teker kamyonlar veya 6 teker diye tabir edilen orta boy kamyonlar tercih edilmektedir.
Şehirlerarası Taşımacılık
Şehirlerarası taşımacılıklarda yakın diyebileceğimiz olan 300 kilometreye kadar olan mesafelerde sabah yükleme yapılması şartı ile teslimat aynı gün içerisinde yapılabiliyorken daha uzak mesafelerde büyük kamyonlarla iki evin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.
Asansörlü Taşımacılık
Yüksek katlı binalarda yapılacak olan taşımacılıklarda bina içerisinde yük asansörü bulunmaması durumunda dış cephe asansörleri ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. Günümüz şartlarında Türkiye’nin neredeyse tamamında dış cephe asansör kiralama şirketleri bulunmaktadır ve şehirdışından gelen nakliyecilere asansör kiralama hizmeti sunmaktadırlar.
Nakliyat Fiyatları
Web sitemizin Evden Eve Nakliyat Fiyatları diye ortalama fiyatlar yer almaktadır. Örnek olarak : Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları gibi makalelerimizde ortalama taşımacılık fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Günümüz şarlarında ortalama bir kamyonun fiyatı en az 80.000 TL gibi bir değere sahiptir ve bu kamyonun aylık kuru masrafı 2.000 TL civarındadır ve bu kamyonun sahibinin bir işletme sahibi olup para kazanmak zorunda olduğunuz unutmamalısınız!
3+1 büyüklüğe sahip bir evin yükleme ve boşaltma masrafı bulunduğu konuma göre 600-800 TL arasında değişmektedir ve bu rakamlara dış cephe asansörü dahil değildir. Her taşımacılıkta ortalama 200 TL lik ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Büyük boy bir kamyonun ise ocak 2018 itibarı ile mazota gelen zamlarla yakıt tüketimi kilometrede 1.5 TL dir.
Hesabını kendinizin yapın ve aldığınız fiyat tekliflerinin ne derece mantıklı olduğuna karar verin. Sektörde bazı evden eve nakliyat şirketi hesap etmiş olduğunu masraftan daha uygun fiyata taşıyacağını mı taahüt ediyor? O şirketten kesinlikle uzak durmanızı öneririz. Bu tür şirketler evinize gelip eşyalarınız yüklendikten sonra 2. bir pazarlığa başlar ve farklı bahaneler ile sizlerden anlaşılan rakamın çok daha üzerinde bir rakam talep ederler.

NAKLİYAT İLE İLGİLİ KATAGORİLER

vanda evden eve nakliyatvan nakliyecilik, vanda nakliyecilik,van evden eve nakliyecilik, vanda evden eve nakliyecilik, van taşıma, vandataşıma,van evden eve taşıma, vanda evden eve taşıma, van nakliyat firması,vanda nakliyat firması, van evden eve nakliyat firması, vanda evden evenakliyat firması , van taşımacılık firması, vanda taşımacılık firması,  van ilindeevden eve taşımacılık, vanda ilinde evden eve taşımacılık, van ilinde nakliyat,van ilinde evden eve nakliyat, Van nakliyatlar, van evden eve nakliyatlar, vanşehiriçi nakliyatlar, van şehirdışı nakliyatlar, van şehirlerarası nakliyatlar,van sigortalı nakliyatlar, van nakliyat, vanda nakliyat, van evden eve nakliyat, vanda evdeneve nakliyat, van taşımacılık, vanda taşımacılık, van evden eve taşımacılık,vanda evden eve taşımacılık, Van nakliyecilik, evden eve nakliyat siteleri,evden eve nakliyat platformları, evden eve nakliyat defteri, van şehiriçievden eve nakliyat, türkiyede evden eve şehiriçi nakliyat, vanda şehirlerarasınakliyatlar. Van Erçiçek Evden Eve asansörlü taşımacılık firması olarak cumhuriyetimizin 100. yılında en uygun fiyatlı evden eve taşımacılık hizmetini Van ve Türkiye halkının hizmetine sunuyoruz. Van Erçiçek Evden Eve firmamıza başvurun kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile uygun fiyatlı tekliflerimizi kaçırmayın.