Van Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMA SİSTEMİ:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMASI olarak yük asansörlü taşınma işleminde, taşınma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. Eksperimiz ev eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir. Bunun için caddeye veya otoparka bakan bir balkon, pencerenizin olması yeterlidir.

ASANSÖR KURULUMU:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ŞİRKETİ olarak asansörümüz ve aracımız söz verilen gün ve saatte nakliye yerinde hazır bulunarak işlemlerine başlarlar. Ekibimiz mobilyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirken operatörümüz uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.

EŞYALARIN ASANSÖRLE İNDİRİLMESİ:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT ekibimiz paketleme işlemi bitirdikten sonra seri bir şekilde eşyalarınız balkondan veya pencerenizden asansörümüzün sepetine konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir. Asansör sistemi sayesinde taşınma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır.

EŞYALARIN ASANSÖRLE ÇIKARILMASI:

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT profesiyonel kadrosuyla çok dikkatli bir şekilde bütün eşyalar yük asansörüyle aracın kapısına kadar geldikten sonra hiç yere değmeden direk araca yüklenir. Yeni eve taşınırken de yine aynı şekilde bu işlemin tersi yapılarak, eşyaların zarar görmesi önlenir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firmasına göre taşınma sürecinde eşyaların korunması için paketlemelerin yapılması, ambalajlara sarılması ve taşımanın yapılacağı araçların belirlenmesi oldukça zaman alan bir süreçtir. Bu planlamaların önceden yapılmaması, taşıma süresinin uzamasına neden olmakla birlikte, taşınan ürünlerin kırılıp, hasar görmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlar yeni adresine gönderilir.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMASI uzun yıllara dayanan bilgi, tecrübe, birikim ile sanat eseri, sergi, tarihi eseri,antika ve müze taşımacılığında önemle ve titizlikle taşıma yapmaktadır. Özel ve değerli anlattıklarınız için kullanılmamış sıfır malzelemeler kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler içerisinde çift katlı patpatlar kullanılmaktadır ve özel sandıkların içerisine koyulmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde paketlendiği zaman zarar görmesi olasılığı en azdır.ekibimiz de bunu en iyi bir şekilde yerine getirmektedir.
HİZMETİN VERİLME ŞEKLİ:
VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT firma telefonlarımıza veya www.erciceknakliyat.com adresimize başvurmanız halinde size uygun olan gün ve saatte ücretsiz olarak bir eksper gönderilerek, eşya miktarınızın tesbiti, yolun trafik durumu, taşıma işleminin ne kadar sürede olabileceği (evler,villalar,iş yerleri v.s. bir günden fazla süre gerektirebilir) değerlendirmeleri sonucu hazırlanan rapora göre VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT 'IN ekib ustası tarafından fiyat belirlemesi yapılır. Mutabık kalınması durumunda ödeme koşullarında da anlaşma sağlanarak işin yapılacağı gün ve saate randevu alınır.
HİZMETİMİZE DAHİL OLAN İŞLEMLER:
VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT deneyimli kadrosuyla ve yeterli malzeme, ekibman ve kapalı çelik kasa kamyonlar ile nakil, eşyaların ambalajlanması, taşınması, ikinci adrese yerleştirilmesi, mobilyaların de-monte ve monte işlemleri ile, tesisatı olan çamaşır, bulaşık ve kurutma makinası montajları ve güler yüzümüz ile sizlere hizmet etmeyi ilke haline getiren VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT her daim yanınızdadır.

Van Asansörlü Erçiçek Nakliyat; Günümüz de gelişen teknoloji ile üretilen mobil asansörler sayesinde evden eve nakliyat hizmeti alırken siz değerli müşterilerimizin eşyaları daha kolay ve daha hızlı taşınabilmektedir. Van  evden eve nakliyat hizmeti alırken apartman içlerinde taşıma işleminde sağa sola çarpmalar ve çizilmeler ister istemez oluyordu fakat artık üretilen mobil asansörler sayesinde binaların dışından eşyalar asansör yardımı ile evinize taşınıyor böylece sizlere daha hızlı ve daha güvenli taşıma hizmeti sunmamızı sağlıyor.

Van Asansörlü nakliyat:

Van Erçiçek Asansörlü Nakliyat Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz şehir iç şehirlerarası van evden eve nakliyat, van asansörlü evden eve, van eşya taşıma hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Van Taşımacılık Firması:

Van nakliyat firmaları Van Erçiçek evden eve nakliyat; Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Van evden eve nakliyat firmaları arasında en tecrübeli firma olan Erçiçek Nakliyat sigortalı, marangozlu, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde van evden eve nakliyat firmaları arasında Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Asansörlü Taşımacılık: Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan , yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir.

Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. 37m, 56metre olmak üzere çeşitleri bulunan mobilya asansörlerinin hem araç üstü hemde römorklu çeşitleri bulunmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.

VAN ERÇİÇEK NAKLİYAT FİRMAMIZIN UZMAN KADROSU:

Alanında uzman kadrosu ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışan firmamız son model mobil asansörleri ile birlikte sizlere Van asansörlü nakliyat hizmetini profesyonel şekilde vermekteyiz. 

Eski binaların çoğunda karşılaştığımız sorunların başında dar merdivenler gelmekte idi bu yüzden eşya taşıma hizmeti oldukça zor gerçekleşiyordu eşyaları taşırken sağa sola çarpmamak ve eşyalara zarar vermemek için çok zahmet çekiliyordu. Bu zahmeti ortadan kaldıran mobil asansörler ile artık van evden eve nakliyat hizmeti hem daha hızlı hemde daha kolay şekilde gerçekleşiyor. Siz değerli müşterilerimiz için aldığımız mobil asansörler sayesinde artık daha hızlı ve daha güvenli van evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Van Erçiçek Nakliyat ile eşyalarınız evinizden uzman arkadaşlar ile özenle paketlenerek alınır ve gene aynı özenle nakliye aracına yerleştirilir. Böylece siz taşınırken eşyalarımıza bir şey olacak mı acaba demekten kurtuluyorsunuz. Asansörlü bakliyat hizmeti almak istediğinizde bir firma ile anlaşmadan mutlaka bizimle buradan İLETİŞİME geçebilirsiniz. Van Erçiçek nakliyat firması olarak 2023 yılında da Van'da evden eve taşımacılık hizmetlerinde Van ve Türkiye halkına en uygun ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

GÜVENLİ VE TAM ZAMANINDA BİR NAKLİYAT HİZMETİ!

Bizi arayın ve en güvenilir, kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmetini almanın kolaylığını yaşayın.Adıyaman nakliyat, adıyamanda nakliyat, Adıyaman taşımacılık , Adıyamanda taşımacılık, Adıyaman asansörlü nakliyat. Gaziantep asansörlü Evden Eve Nakliyat. Hatay asansörlü taşımacılık, Kahramanmaraş nakliyat. Malatya asansörlü nakliyat.